КІТ знову кличе до змагань!
Ми раді оголосити, що розпочали реєстрацію на весняну інтернет-олімпіаду, про яку так багато учнів та батьків з різних куточків України запитували в нас протягом декількох місяців!
У травні школярі, які навчаються у 4, 5, 6, 7, 8, 9 або 10-ому класі, зможуть перевірити свої знання та позмагатись за призовий фонд, який сумарно складає 560 000 гривень!
На усіх фіналістів (по 10 учасників з кожної паралелі) очікують цінні подарунки!
![1_kit-znovu-klyche-do-zmahan.png](https://storage1.nit.school/lending/1_kit_znovu_klyche_do_zmahan_81fac1dd9e.png)
КІТ спільно з Центром професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова, за сприяння Управління освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради організовує два типи олімпіад вже цієї весни.
Для учнів 4, 5, 6-их класів кращими педагогами України готуються комплексні завдання на олімпіаду-мультитест, в яку будуть включені питання з української мови, англійської мови, логіко-математичний блок, природи, мистецтва та інформатики.
Для учнів 7, 8, 9, 10-их класів готуються нові та цікаві завдання з предмету “Англійська мова”.
Цікаво як ми організовуємо олімпіади “Квести І Тести” не лише для дітей, а й для дорослих?
Відео звіт тут 👇
![2_kit-znovu-klyche-do-zmahan.png](https://storage1.nit.school/lending/2_kit_znovu_klyche_do_zmahan_0819e8d67d.png)
Як показала практика, не всі встигли зареєструватись на попередню олімпіаду з англійської мови, яка відбулася в лютому 2023 року. Тож не зволікай, адже реєстрація учасників на цю олімпіаду закінчиться 5 травня 2023 року о 08:00 годині.
Вартість участі в олімпіаді – 99 грн.
Для того, щоб стати учасником, потрібно уважно прочитати правила й здійснити оплату. Участь в олімпіадах добровільна.
![3_kit-znovu-klyche-do-zmahan.png](https://storage1.nit.school/lending/3_kit_znovu_klyche_do_zmahan_d7bc3eeac5.png)
Олімпіада проходитиме в два етапи:
І етап – онлайн 5 травня 2023 року (пройти тестування можна в часовому проміжку між 9:00 та 21:00 год. за київським часом). За результатами І етапу олімпіади по 10 учасників з кожної паралелі 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-их класів, які дали максимальну кількість правильних відповідей у найкоротший термін, будуть запрошені до участі в ІІ етапі.
ІІ етап – офлайн відбудеться 13 травня 2023 року у святковій атмосфері в м. Львів, яку КІТ організовує для фіналістів . У безпечному просторі на тебе чекатимуть цікаві завдання й одна з нагород. Яка саме? Залежить від тебе.
![4_kit-znovu-klyche-do-zmahan.webp](https://storage1.nit.school/lending/4_kit_znovu_klyche_do_zmahan_2a56174a82.webp)
Так! Учасникам, які пройдуть в ІІ етап олімпіади, але мешкають не у Львівській області, по завершенню ІІ етапу буде компенсовано вартість доїзду в дві сторони, але не більше 1000 грн./учасника (сума буде компенсована згідно з документом за проїзд).
![5_kit-znovu-klyche-do-zmahan.png](https://storage1.nit.school/lending/5_kit_znovu_klyche_do_zmahan_75ca8ef285.png)
Переможці олімпіади кожної паралелі 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-их класів отримають по:
50 000 грн – І місце,
20 000 грн – ІІ місце,
10 000 грн – ІІІ місце.
Окрім цього, на ВСІХ фіналістів ІІ етапу олімпіади очікують цінні подарунки!
![6_kit-znovu-klyche-do-zmahan.png](https://storage1.nit.school/lending/6_kit_znovu_klyche_do_zmahan_5670e29675.png)
Нагадуємо, що взяти участь в олімпіаді можуть лише користувачі платформи “Навчання і Технології”.
Ще не зареєстрований у НІТ? Тоді хутчіш реєструйся!
Разом із батьками потрібно зареєструватись, створивши таким чином акаунт у платформі НІТ за покликанням https://app.nit.school/signup. Обов’язково ознайомтесь з інструкцією перед реєстрацією.
Якщо ти зареєстрований та підтверджений користувач платформи “Навчання і Технології”, тоді тобі слід зайти у свій особистий кабінет та у нижньому лівому куті натиснути кнопку “Взяти участь в олімпіаді”. Детальну інструкцію можеш прочитати тут.
До зустрічі на олімпіаді “Квести І Тести”!
Твій друг КІТ!